
Коробка подарункова з бантиком. Серце. 3шт/комплект. Колір біло-червоний. 22х20х9см.
241 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: KR-017
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
Коробка подарочная.
Три штуки комплект.
22х20х9см
18х17х7см
16х14х6см
Коробки картонные.
Коробки подарочные.
Высокое качество.
Коробки под подарки.
Коробки для упаковки сувениров.
9,3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KR-017 |
| Висота | 9 см мм |
| Довжина: | 22 см мм |
| Кількість в пакованні | 3 шт. |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | Набір, З кришкою, зі стрічкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Біло-червоний |
| Ширина | 20 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴






