Коробка подарункова.
Три штуки комплект.
22х20х9см
18х17х7см
16х14х6см
Коробки картонні.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
9,3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KR-017-2 |
| Висота | 9 см мм |
| Довжина: | 22 см мм |
| Кількість в пакованні | 3 шт. |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | Набір, З кришкою, зі стрічкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 20 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴





