Паперовий крафт-пакет для пакування та їжі на винос 27х11х21см
Паперовий пакет з ручкою в наш час має доволі широке розповсюдження, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
-
Крафт-пакети з крученими ручками
-
Розмір 27х11х21см
-
Колір: бежевий
-
Під логотип
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BG-587 |
| Высота | 270 мм мм |
| Длина | 210 мм мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал | Крафт |
| Назначение | Универсальные |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 110 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 16,52 ₴


