Екопакети паперові з крафтового паперу з ручками 25х33х12см
Паперовий пакет із ручкою в наш час набуває доволі широкого поширення, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

\
Характеристики пакетів:
-
Крафт-пакети з крученими ручками
-
Розмір 25х33х12см
-
Колір: бежевий
-
Під логотип
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BG-589 |
| Высота | 330 мм мм |
| Длина | 250 мм мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал | Крафт |
| Назначение | Универсальные |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 120 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 18,42 ₴



