
Паперові еко-пакети під логотип з крученими ручками 42х31х13см
32,59 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- В наличии
- Код: BG-591
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Паперові еко-пакети під логотип з крученими ручками 42х31х13см
Паперовий пакет з ручкою в наш час має доволі широке розповсюдження, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
-
Крафт-пакети з крученими ручками
-
Розмір 42х31х13см
-
Колір: бежевий
-
Під логотип
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BG-591 |
| Высота | 310 мм мм |
| Длина | 420 мм мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал | Крафт |
| Назначение | Универсальные |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 130 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 32,59 ₴


