
Одноразові паперові пакети з крафтового паперу з ручками 12х36х9см
23,12 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: BG-640
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Одноразові паперові пакети з крафтового паперу з ручками 12х36х9см
Паперовий пакет з ручкою в наш час має доволі широке розповсюдження, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
-
Крафт-пакети з крученими ручками
-
Розмір 12х36х9см
-
Колір: бежевий
-
Під логотип
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BG-640 |
| Высота | 360 мм мм |
| Длина | 120 мм мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал | Крафт |
| Назначение | Универсальные |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 90 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 23,12 ₴



