
Щільні крафт-пакети з крученими ручками Колір світло-рожевий. 21х27х11см
16,52 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- В наличии
- Код: BG-594
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Щільні крафт-пакети з крученими ручками Колір світло-рожевий. 21х27х11см
Паперовий пакет з ручкою в наш час має доволі широке розповсюдження, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
- Крафт-пакети з крученими ручками
- Розмір 21х27х11см
- Колір: світло-рожевий
- Під логотип
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BG-594 |
| Высота | 270 мм мм |
| Длина | 210 мм мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал | Крафт |
| Назначение | Универсальные |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 110 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 16,52 ₴

