
Коробки для квітів оксамитові. Колір білий. 3шт/комплект. 17х12х13см
386,23 ₴
- Готово к отправке
- Код: FL-014
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
17х12х13см
14х11х12см
13х10х9см
Коробки для квітів
Різних форм і кольорів
Картонні коробки для квітів
Коробки для квітів оптом
Подарункові коробки для квітів
16
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Картон |
| Особенности | С ручками |
| Цвет | Белый |
| Тип | Коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FL-014 |
| Высота | 13 см мм |
| Длина | 12 см мм |
| Количество в упаковке | 3 шт. |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 17 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 386,23 ₴




