
Крафтові подарункові пакети з ручками Колір зелений. 15х8х21см
10,16 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- В наличии
- Код: BG-648
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Крафтові подарункові пакети з ручками Колір зелений. 15х8х21см
Паперовий пакет з ручкою в наш час має доволі широке розповсюдження, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
-
Крафт-пакети з крученими ручками
-
Розмір 15х8х21см
-
Колір: зелений
-
Під логотип
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Зелёный |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ручки | Витые бумажные |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BG-648 |
| Высота | 210 мм мм |
| Длина | 150 мм мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал | Крафт |
| Назначение | Универсальные |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 80 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 10,16 ₴

