Крафтові пакети з прямокутним дном "Хвиля". Колір чорний. 15х8х21см
Паперовий пакет з ручкою в наш час має доволі широке розповсюдження, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
-
Крафт-пакети з крученими ручками
-
Розмір 15х8х21см
-
Колір: чорний
-
Під логотип
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ручки | Витые бумажные |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BG-602 |
| Высота | 210 мм мм |
| Длина | 150 мм мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал | Крафт |
| Назначение | Универсальные |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 80 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 9,53 ₴


