
Коробки для пакування квітів з ніжкою подарункові для флористів Колір "чорний мармур". 24х24х9см
152,46 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: FL-024-4
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коробки для пакування квітів з ніжкою подарункові для флористів Колір "чорний мармур". 24х24х9см
Хочете приємно дивувати близьких і максимально виражати свої почуття в подарунку, буквально вкладаючи в нього свою душу? Тоді рішення знайдено - креативна коробочка для квітів стане незабутнім подарунком для вашої коханої людини. Найкращий варіант пакування вашого сюрпризу, має компактний розмір та ідеально підходить для пакування Вашого подарунка.
Щільний картон не дозволить вмісту деформуватися, а також вбереже цінний презент під час транспортування. Ба більше, така коробка навіть після роздруківки подарунка стане в нагоді як футляр для зберігання дорогоцінних серцю речей!

Характеристики:
-
Тип: Коробка
-
Призначення: Для квітів
-
Колір: Чорний мармур
-
Розмір: 22х17см
-
7,5
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Материал | Картон |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FL-024-4 |
| Высота | 9 см мм |
| Длина | 24 см мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 24 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 152,46 ₴




