Коробки для квітів
Різних форм і кольорів
Картонні коробки для квітів
Коробки для квітів оптом
Подарункові коробки для квітів
14
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Картон |
| Особенности | С ручками |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FL-031-2 |
| Высота | 16 см мм |
| Длина | 28 см мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Ширина | 18 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 299,08 ₴







