
Очки 24 мм. для м'яких іграшок чорно-білі Круглі очі для виробів і ляльок Фурнітура для рукоділля
0,79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: ЧБ24
- +380 (93) 231-96-86
Під час виготовлення м'яких іграшок однією з основних складових привабливого зовнішнього вигляду є фурнітура для іграшок, зокрема оченята та носики. У нас є великий вибір саме такої фурнітури, завдяки якій іграшки будуть гармонійними та симпатичними.
Оченята чорно-білі, розміром 24 мм чудово підходять для декорування дитячих іграшок великого розміру. Фурнітура виключно високої якості. Відрізняється надійністю, міцністю, високим ступенем стійкості до будь-якого виду впливу. На пластиковій поверхні не з'являться подряпини і потертості, навіть у разі неакуратного поводження. Допускається кріплення різними способами, зокрема, з використанням клейового складу. При коректному застосуванні забезпечується швидке зчеплення поверхонь і надійна фіксація. Ви можете замовити вічка в обсязі від 250 штук, що відповідає одній упаковці.
- Тип: оченята для іграшок
- Матеріал: пластик
- Колір: чорно-білий
- Форма: округла
- Діаметр: 24 мм.
- Комплектація: 250 шт/уп (125 пар)

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Тип | Глазки |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ЧБ24 |
| Высота | 24 мм |
| Диаметр | 24 |
| Длина | 24 мм |
| Ширина | 24 мм |
- Цена: 0,79 ₴

