
Сині Очі з віями 12 мм. для в'язаних ляльок і м'яких іграшок Очі для рукоділля пластмасові
0,39 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: KЛ12
- +380 (93) 231-96-86
Під час виготовлення м'яких іграшок однією з основних складових привабливого зовнішнього вигляду є фурнітура для іграшок, зокрема оченята та носики. У нас є великий вибір саме такої фурнітури, завдяки якій іграшки будуть гармонійними та симпатичними.
Красива та якісна фурнітура для оформлення сучасних дитячий іграшок у великому обсязі. Сині оченята з міцного і абсолютно безпечного з екологічної точки зору пластику, розміром 12 мм. Чудово підходять для іграшок середнього розміру (можливі різні варіації). Вироби круглої форми, з наявністю об'ємної опуклої частини. Кожне око виконане в оригінальному стилі: чорна зіниця на білому тлі, синя повіка з виразними віями. Розфасовка оченят по 500 штук у партії, що відповідає 250 парам очей. Більш, ніж доступна вартість при замовленні в оптовому обсязі.
- Тип: оченята для іграшок
- Матеріал: пластик
- Колір: синій
- Форма: округла
- Діаметр: 12 мм.
- Комплектація: 500 шт/уп (250 пар)

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Цвет | Синий |
| Тип | Глазки |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | КЛ12 |
| Высота | 12 мм |
| Диаметр | 12 |
| Длина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
- Цена: 0,39 ₴

