
Жовті Очі з віями для середніх і маленьких іграшок та ляльок 12мм. Фурнітура для виробів і рукоділля
0,39 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: KЛЖ12
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оченята для іграшок жовтого кольору 12 мм.
Під час виготовлення м'яких іграшок однією з основних складових привабливого зовнішнього вигляду є фурнітура для іграшок, зокрема оченята та носики. У нас є великий вибір саме такої фурнітури, завдяки якій іграшки будуть гармонійними та симпатичними.
Оченята жовтого кольору з віями зроблені з пластмаси хорошої якості, розміром 12мм, добре підійдуть для іграшок середніх і маленьких розмірів.
Характеристики:
- Тип: очі для іграшок
- Матеріал: пластик
- Колір: жовтий
- Форма: округла
- Діаметр: 12 мм.

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Тип | Глазки |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | КЛЖ12 |
| Высота | 12 мм |
| Диаметр | 12 |
| Длина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 0,39 ₴

