
Очі з віями червоні 8 мм. для в'язаних і м'яких іграшок Очі пластикові для виробів і рукоділля
0,27 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: KP8
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оченята для іграшок червоного кольору 8 мм.
Під час виготовлення м'яких іграшок однією з основних складових привабливого зовнішнього вигляду є фурнітура для іграшок, зокрема оченята та носики. У нас є великий вибір саме такої фурнітури, завдяки якій іграшки будуть гармонійними та симпатичними.
Оченята червоного кольору з віями зроблені з пластмаси хорошої якості, маленького розміру 8мм, добре підійдуть для маленьких іграшок.
Характеристики:
- Тип: очі для іграшок
- Матеріал: пластик
- Колір: червоний
- Форма: округла
- Діаметр: 8 мм.

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Красный |
| Материал | Пластик |
| Тип | Глазки |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | КР8 |
| Высота | 8 мм |
| Диаметр | 8 |
| Длина | 8 мм |
| Ширина | 8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 0,27 ₴

