
Червоні оченята з віями 18 мм. для в'язаних і м'яких іграшок Очі пластикові для виробів і рукоділля
0,95 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: KP18
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оченята для іграшок червоного кольору 18 мм.
Під час виготовлення м'яких іграшок однією з основних складових привабливого зовнішнього вигляду є фурнітура для іграшок, зокрема оченята та носики. У нас є великий вибір саме такої фурнітури, завдяки якій іграшки будуть гармонійними та симпатичними.
Оченята червоного кольору з віями зроблені з пластмаси хорошої якості, розміром 18мм, добре підійдуть для іграшок великих розмірів.
Характеристики:
- Тип: очі для іграшок
- Матеріал: пластик
- Колір: червоний
- Форма: округла
- Діаметр: 18 мм.

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Тип | Глазки |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | КР18 |
| Высота | 18 мм |
| Диаметр | 18 |
| Длина | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
Информация для заказа
- Цена: 0,95 ₴

