При виготовленні м'яких плюшевих іграшок однією з основних складових привабливого зовнішнього вигляду є фурнітура для іграшок, зокрема вічка та носики. У нас є великий вибір саме такої фурнітури, завдяки якій іграшки будуть гармонійними та симпатичними.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Око |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | СР20 |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 20 |
| Довжина: | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,05 ₴


