
Паперовий крафт-пакет в горошок з ручками Колір блакитний. 21х27х11см
14,36 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: BG-632
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Паперовий крафт-пакет в горошок з ручками Колір блакитний. 21х27х11см
Паперовий пакет із ручкою в наш час набуває доволі широкого поширення, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
-
Крафт-пакети з крученими ручками
-
Розмір 21х27х11см
-
Колір: блакитний
-
Під логотип
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ручки | Витые бумажные |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BG-632 |
| Высота | 270 мм мм |
| Длина | 210 мм мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал | Крафт |
| Назначение | Универсальные |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 110 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 14,36 ₴

