
Крафт-пакети з ручкою смуга подарункові колір рожевий. 15х8х21см
9,53 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- В наличии
- Код: BG-633
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Крафт-пакети з ручкою смуга подарункові колір рожевий. 15х8х21см
Паперовий пакет із ручкою в наш час набуває доволі широкого поширення, адже його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування обирають саме широкі пакети як презентабельне та ефективне пакування своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже мають набагато вишуканіший вигляд, ніж поліетиленова упаковка.

Характеристики пакетів:
-
Крафт-пакети з крученими ручками
-
Розмір 15х8х21см
-
Колір: рожевий
-
Під логотип
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Розовый |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ручки | Витые бумажные |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BG-633 |
| Высота | 210 мм мм |
| Длина | 150 мм мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал | Крафт |
| Назначение | Универсальные |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 80 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 9,53 ₴

