
Блакитний Фетр для виробів і рукоділля 2 мм. жорсткий Декоративна тканина для дизайну та декупажу
12,22 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: FTR-537-2
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір фетру для рукоділля 10 шт/уп.
Фетр для рукоділля - це щільна спресована вовняна маса, яка нарізана на листи певних розмірів. Щільність досягається завдяки обробці вовни гарячою парою. Фетр - близький родич повсті, але для виготовлення фетру зазвичай використовується ніжніша шерсть або пух тварин. Використовується фетр у різних напрямках рукоділля, наприклад, у таких як виготовлення іграшок і виробів, прикрас, ним можна декорувати обкладинки блокнотів і фотоальбомів.
Переваги:
- має широку гаму кольорів;
- виробляється в листах різної товщини;
- легко пришивається і приклеюється;
- не має лицьового і виворітного боку;
- краї у фетру не обсипаються, немає необхідності їх підгинати.

Характеристики:
| Тип товару: | Матеріал для рукоділля та декору |
| Колір: | Голубий |
| Товщина: | 2 мм. |
| Розмір: | 30х20см |
| Матеріал: | Фетр |
| Кількість в упаковці: | 10 шт. |
4,5
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HM furnitura |
| Тип ткани | Фетр |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FTR-537-2 |
| Длина | 30 мм |
| Тип | Фетр |
| Ширина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12,22 ₴

