
Фіолетовий Фоаміран з принтом 2мм. блискучий Foamiran для виробів набір. 30х20см. гліттерний
14,29 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: FTR-535-24
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
Фоаміран для рукоділля з глітером 2мм. 10 шт/уп.
Фоаміран - пластична замша, що випускається у вигляді аркуша і відрізняється м'якістю. Особливості матеріалу дозволяють використовувати його в різних видах рукоділля. З його допомогою можна створювати різноманітний об'ємний декор: квіти, гірлянди, різні аксесуари для декору.
Можна виготовляти і подарунки за допомогою такого матеріалу. Ще можна сказати про фоаміран, що це легкий і невибагливий у зберіганні матеріал. Працювати з ними дуже просто, можна навіть займатися виготовленням виробів разом із дитиною.
Переваги:
- Фоаміран не токсичний, нешкідливий для організму і навколишнього середовища.
- Легко миється, воду не вбирає.
- Його можна фарбувати, тим самим створювати і застосовувати в своїх роботах, нові колірні гами.
- Чудовий матеріал для творчості, як дорослим, так і дітям.
- Легко ріжеться, дуже пластичний.
- Немає гострих країв.
- Готовий виріб не мнеться.

Характеристики:
| Тип товару: | Матеріал для рукоділля та декору |
| Колір: | Фіолетовий з глітером |
| Товщина: | 2 мм. |
| Розмір: | 30х20см |
| Матеріал: | Фоаміран |
| Кількість в упаковці: | 10 шт. |
6,2
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип ткани | Фетр |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FTR-535-24 |
| Длина | 30 мм |
| Тип | Фетр |
| Ширина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 14,29 ₴

