Набір фетру для рукоділля 10 шт/уп.
Фетр для рукоділля - це щільна спресована вовняна маса, яка нарізана на листи певних розмірів. Щільність досягається завдяки обробці вовни гарячою парою. Фетр - близький родич повсті, але для виготовлення фетру зазвичай використовується ніжніша шерсть або пух тварин. Використовується фетр у різних напрямках рукоділля, наприклад, у таких як виготовлення іграшок і виробів, прикрас, ним можна декорувати обкладинки блокнотів і фотоальбомів.
Переваги:
- має широку гаму кольорів;
- виробляється в листах різної товщини;
- легко пришивається і приклеюється;
- не має лицьового і виворітного боку;
- краї у фетру не обсипаються, немає необхідності їх підгинати.

Характеристики:
| Тип товару: | Матеріал для рукоділля та декору |
| Колір: | Білий |
| Товщина: | 2 мм. |
| Розмір: | 30х20см |
| Матеріал: | Фетр |
| Кількість в упаковці: | 10 шт. |
2,7
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип ткани | Фетр |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FTR-536-6 |
| Длина | 30 мм |
| Тип | Фетр |
| Ширина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6,85 ₴


