
Скринька під різьбу. 15х15х7см. Без фурнітури. Бук.
259,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH-003
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HOT-KITCHEN |
| Матеріал | Дерево |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 15 см |
| Призначення | Для декупажу |
| Тематика заготовки | Скриньки, комоди, ящики |
| Тематика заготівки | Скриньки, комоди, ящики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SH-003 |
| Довжина: | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259,18 ₴



