
Скринька для декупажу, розпису. 8х16х7см
194,39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH-001-2
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HOT-KITCHEN |
| Тематика заготівки | Скриньки, комоди, ящики |
| Призначення | Для декупажу |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SH-001-2 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 16 мм |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194,39 ₴




