
Скринька для декупажу, розпису. Бук. 25x12.5см
312,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: SH-005-2
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HOT-KITCHEN |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для декупажу |
| Тематика заготовки | Скриньки, комоди, ящики |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SH-005-2 |
| Тип | Заготовки для декупажу та розпису |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 21 мм |
| Розмір | 25x12,5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 11 мм |
| Тематика заготівки | Скриньки, комоди, ящики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312,54 ₴





