
Скринька для декупажу, розпису. Без фурнітури. 25x12.5х7см .
269,35 ₴
- В наявності
- Код: SH-005-3
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HOT-KITCHEN |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для декупажу |
| Тематика заготовки | Скриньки, комоди, ящики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SH-005-3 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 21 мм |
| Ширина | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269,35 ₴



