
Коробка подарункова з квіточкою і ручками. Колір синій. 13х13х13см.
128,57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: KR-007-6
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KR-007-6 |
| Висота | 13 см мм |
| Довжина: | 13 см мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | З кришкою, зі стрічкою, З ручкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 13 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128,57 ₴

