
Коробка подарункова з ручками і бантиком. Серце. Колір рожевий. 15х12х12см.
128,57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: KR-008-5
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка подарункова серце з ручками
Шість кольорів в упаковці.
6 шт в упаковці.
Коробки картонні.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
4,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KR-008-5 |
| Висота | 15 см мм |
| Довжина: | 12 см мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | З кришкою, зі стрічкою, З ручкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 12 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128,57 ₴

