Коробка подарункова прямокутна.
Шість кольорів в упаковці.
6 шт в упаковці.
Коробки картонні.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
1,8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KR-009-4 |
| Висота | 6 см мм |
| Довжина: | 15 см мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | З кришкою, зі стрічкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 9 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53,65 ₴


