
Коробка подарункова прямокутна. Колір бордо. 9х15х6см.
50,06 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: KR-009-6
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка подарункова прямокутна.
Шість кольорів в упаковці.
6 шт в упаковці.
Коробки картонні.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
1,8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KR-009-6 |
| Висота | 6 см мм |
| Довжина: | 15 см мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | З кришкою, зі стрічкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 9 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50,06 ₴

