
Коробка подарункова шестикутна з бантиком. 3шт/комплект. Колір біло-рожевий. 19х10см.
254,10 ₴
- В наявності
- Код: KR-018
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка подарункова.
Три штуки комплект.
19х10см
16х8см
14х7см
Коробки картонні.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KR-018 |
| Висота | 10 см мм |
| Довжина: | 19 см мм |
| Кількість в пакованні | 3 шт. |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | Набір, З кришкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Біло-рожевий |
| Ширина | 19 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254,10 ₴


