Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOT-KITCHEN |
| Довжина | 11.5 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KF-097 |
| Довжина: | 11.5 мм |
| Тематика заготівки | Скриньки, комоди, ящики |
| Призначення | Для декупажу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115,14 ₴



