17х12х13см
14х11х12см
13х10х9см
Різних форм і кольорів
Картонні коробки для квітів
Коробки для квітів оптом
Подарункові коробки для квітів
16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | З ручками |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FL-014-2 |
| Висота | 13 см мм |
| Довжина: | 12 см мм |
| Кількість в пакованні | 3 шт. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 17 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351,71 ₴



