27х26х10см
24х23х9см
Різних форм і кольорів
Картонні коробки для квітів
Коробки для квітів оптом
Подарункові коробки для квітів
14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Особливості | З ручками |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FL-017-2 |
| Висота | 10 см мм |
| Довжина: | 26 см мм |
| Кількість в пакованні | 2 шт. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 27 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261,95 ₴





