Крафт-пакети з витими ручками
Екопакети з ручками
Паперові пакети
Паперовий крафт-пакет
Паперовий пакет під лого
Крафт-пакет під логотип
Паперовий пакет з ручкою в наш час має досить широке поширення, так як його якість, зовнішній вигляд і безпека підкуповує багатьох споживачів. Більшість сучасних магазинів, компаній, закладів громадського харчування вибирають саме широкі пакети в якості презентабельною і ефективної упаковки своїх товарів. Вони здатні підкреслити статус бренду, адже виглядають набагато вишуканіше, ніж поліетиленова упаковка.
0,48
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BG-599 |
| Висота | 210 мм мм |
| Довжина: | 150 мм мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал | Крафт |
| Призначення | Універсальні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Пакет |
| Ширина | 80 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,81 ₴


