Коробки картонні.
Коробки подарункові.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
11,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KR-036-2 |
| Висота | 13 см мм |
| Довжина: | 23 см мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | З кришкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 22 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴





