
Коробки для квітів з ніжкою. Колір "білий мармур". 24х24х9см
160,97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: FL-024
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різних форм і кольорів
Картонні коробки для квітів
Коробки для квітів оптом
Подарункові коробки для квітів
7,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FL-024 |
| Висота | 9 см мм |
| Довжина: | 24 см мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Білий мармур |
| Ширина | 24 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160,97 ₴




