Різних форм і кольорів
Картонні коробки для квітів
Коробки для квітів оптом
Подарункові коробки для квітів
7,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FL-024-2 |
| Висота | 9 см мм |
| Довжина: | 24 см мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 24 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165,78 ₴




