
Коробка подарункова "Серце". Колір "слонова кістка". 21х9см. 3шт/комплект
307,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: KR-037-4
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
21х9см
19х8см
17х6см
Коробки картонні.
Коробки подарункові.
Висока якість.
Коробки під подарунки.
Коробки для упаковки подарунків.
16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KR-037-4 |
| Висота | 9 см мм |
| Довжина: | 21 см мм |
| Кількість в пакованні | 3 шт. |
| Призначення | Універсальні |
| Особливості | Набір, З кришкою, зі стрічкою |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Слонова кістка |
| Ширина | 21 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307,46 ₴




