
Коробки для квітів. Ваза. Колір чорний. 27х16х7м
133,66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: FL-026-2
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різних форм і кольорів
Картонні коробки для квітів
Коробки для квітів оптом
Подарункові коробки для квітів
6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FL-026-2 |
| Висота | 27 см мм |
| Довжина: | 16 см мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 7 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,66 ₴



