Різних форм і кольорів
Картонні коробки для квітів
Коробки для квітів оптом
Подарункові коробки для квітів
14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Особливості | З ручками |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FL-031-2 |
| Висота | 16 см мм |
| Довжина: | 28 см мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 18 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308,01 ₴







