Чорно-білі круглі оченята використовуються при виготовленні іграшок невеликих розмірів. Поставляються упаковкою по 1000 штук у кожній. Діаметр виробу: 7 мм. Матеріалом виготовлення виступає пластик. Очі мають об'ємну форму з рухомим зіницею, що може бути цікаво для маленьких діток.
Кріпиться така фурнітура на клей безпосередньо до поверхні іграшки. Мінімальна кількість замовлення – 1000 штук (1 упаковка). У каталозі нашого сайту ви також знайдете іншу швейну фурнітуру, яка може знадобитися при виробництві іграшок і не тільки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Вічка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ЧБ7 |
| Висота | 7 мм |
| Діаметр | 7 |
| Довжина: | 7 мм |
| Ширина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,12 ₴


