Очі чорно-білого кольору – якісна фурнітура для дитячих іграшок маленького або середнього розміру. Розмір кожного вічка – 12 мм. Мають круглу форму, насичені контрастні відтінки. Оченята виконані з твердого і екологічно чистого матеріалу – пластика, на поверхні якого не з'являться подряпини навіть при активних іграх, після машинного прання і при будь-якому іншому механічному впливі. Це вкрай важливо, коли мова йде про дитячі речі, які щодня не перевіряються міцність. Замовити продукт можна в оптовому обсязі (одна упаковка), що складає рівно одну тисячу вічок або п'ятсот пар очей.
Такі очі чудово підійдуть для іграшок середніх розмірів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Вічка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ЧБ12 |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 12 |
| Довжина: | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,16 ₴


