Очі чорно-білі розміром 24 мм чудово підходять для декорування дитячих іграшок великого розміру. Фурнітура виключно високої якості. Відрізняється надійністю, міцністю, високим ступенем стійкості до будь-якого виду впливу. На пластиковій поверхні не з'являться подряпини і потертості, навіть при необережному поводженні. Допускається кріплення різними способами, в тому числі, з використанням клейового складу. При коректному застосуванні забезпечується швидке зчеплення поверхонь і надійна фіксація. Ви можете замовити оченята в обсязі від 250 штук, що відповідає одній упаковці.
Такі очі чудово підійдуть для іграшок великих розмірів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Вічка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ЧБ24 |
| Висота | 24 мм |
| Діаметр | 24 |
| Довжина: | 24 мм |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,81 ₴


