Оригінальні вічка для декоративної обробки іграшок. Вічка триколірні: чорна зіниця на білому тлі, верхня частина – синя повіка з віями. Розмір кожного вічка – 8 мм, що дозволяє з легкістю використовувати фурнітуру для оформлення іграшок невеликого розміру – переважно м'яких текстильних виробів. Вічка круглої форми, об'ємні, опуклі. Використана швейна фурнітура з якісного пластика. Гладка поверхня, характерний блиск. Замовити вічка для іграшок ви можете тільки оптом, в обсязі від 1000 штук або 500 пар, що відповідно дорівнює одній упаковці.
Оченята синього кольору з віями зроблені з пластмаси хорошої якості маленького розміру 8мм, добре підійдуть для маленьких іграшок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Вічка |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | КЛ8 |
| Висота | 8 мм |
| Діаметр | 8 |
| Довжина: | 8 мм |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,29 ₴


