
Очі з віями. Колір синій. 12мм
0,39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: KЛ12
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Красива та якісна фурнітура для оформлення сучасних дитячих іграшок у великому обсязі. Сині очі з міцного та абсолютно безпечного з екологічного погляду пластику, розміром 12 мм. Прекрасно підходять для іграшок середнього розміру (можливі різні варіації). Вироби круглої форми з наявністю об'ємної опуклої частини. Кожне вічко виконане в оригінальному стилі: чорна зіниця на білому тлі, синя повіка з виразними віями. Розфасовка вічок по 500 штук у партії, що відповідає 250 парам очей. Більш ніж доступна вартість при замовленні в оптовому обсязі.
Оченята синього кольору з віями зроблені з пластмаси хорошої якості розміром 12мм добре підійдуть для іграшок середніх і маленьких розмірів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Тип | Око |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | КЛ12 |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 12 |
| Довжина: | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,39 ₴

