
Очі з віями. Колір жовтий. 8мм
0,37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЖЛ8
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Очі жовтого кольору з віями зроблені із пластмаси гарної якості, маленького розміру 8мм, добре підійдуть для маленьких іграшок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Око |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ЖЛ8 |
| Висота | 8 мм |
| Діаметр | 8 |
| Довжина: | 8 мм |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,37 ₴

