
Очі з віями. Колір жовтий. 18мм
0,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: KЛЖ18
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Очі жовтого кольору з віями зроблені з пластмаси хорошої якості, розміром 18мм, добре підійдуть для іграшок великих розмірів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Вічка |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | КЛЖ18 |
| Висота | 18 мм |
| Діаметр | 18 |
| Довжина: | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,95 ₴

