
Очі з віями. Колір червоний. 12мм
0,39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: KP12
+380 (93) 818-98-28
- +380 (93) 231-96-86
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Очі червоного кольору з віями зроблені з пластмаси хорошої якості, розміром 12мм, добре підійдуть для іграшок середніх і маленьких розмірів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Вічка |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | КР12 |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 12 |
| Довжина: | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,39 ₴

